Grandior Hotel Prague

Snoubením inovativního designu s funkčním luxusem, Grandior Hotel Prague slibuje pohodovou a přátelskou náruč. Otevřen v březnu 2014 je perfektně situován v historickém centru Prahy.

Grand Majestic Plaza

Vychutnejte si pohodlí a přátelskou atmosféru čtyřhvězdičkového hotelu Grand Majestic Plaza. Hotel se nachází v centru historického města a je tak ideálním výchozím bodem k poznávání pražských pamětihodností.

Design Hotel Grandium v Praze se nachází v samém srdci Starého Města pražského. Náš luxusní hotel oslňuje moderním designem a světlé odstíny zelené, šedé a hnědé barvy nabízejí příjemnou a poklidnou atmosféru a jedinečné zážitky z Prahy.

Dům Élite má dlouhou a bohatou historii sahající až do konce 14. století. Důkladná rekonstrukce této pozoruhodné budovy s novým, unikátním uspořádáním pokojů, byla realizována v letech 1998 až 2001. Nyní poskytuje velmi komfortní pokoje s romantickým kouzlem starobylé architektury.

Hotel Majestic Plaza tvoří dvě propojené historické budovy postavené v unikátních stylech Art deco a Biedermeier a nachází se jen pár minut chůze od Václavského náměstí. Je tak pomyslnou vstupní branou do historické části Prahy.