Rezervujte

GRANDIOR HOTEL PRAGUE


Moderní konferenční centrum Grandior nabízí širokou škálu konferenčních prostor pro různé akce, jako jsou konference, semináře, prezentace i větší kongresy.

V hotelu se nachází celkem 13 konferenčních místností o kapacitě až 1000 osob. Všechny prostory jsou vybaveny nejmodernější audio a multimediální technikou, vysokorychlostním internetem, projekčními plátny a klimatizací.


Moderní konferenční centrum

Největší jednací místnost má kapacitu až 550 osob a disponuje denním světlem. Místnost může být dále rozdělena na několik menších jednacích sálů pomocí elektronických posuvných zdí. 


Na úspěšnou organizaci a hladký průběh vaší akce bude dohlížet tým profesionálů, který je připraven splnit i ty nejnáročnější požadavky. 


Pro rezervaci a více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci!

PŘEHLED KONFERENČNÍCH PROSTOR A KAPACIT


NABÍDKA OBĚDOVÝCH MENU A KÁVOVÝCH PŘESTÁVEK


ADRESA A KONTAKT

Na Poříčí 42 110 00 Praha 1

Email: micesales@le-hotels.cz
Tel: +420 211 159 888

Fotogalerie

KONFERENCE GRANDIUM HOTEL PRAGUE


Grandium Hotel Prague nabízí moderní a elegantní konferenční prostory, které jsou ideální pro uspořádání různých akcí, jako jsou konference, semináře, workshopy, firemní večírky, svatby a další společenské události.

Hotel má celkem 7 konferenčních sálů s kapacitou od 10 do 450 osob. Všechny sály jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou, klimatizací například klimatizace, Wi-Fi připojení, projekční plátno, flipchart a další pomůcky.


Moderní a elegantní konferenční prostory

Součástí konferenčního centra jsou i foyer, které je ideální pro registraci hostů, kávové přestávky a občerstvení. K dispozici je také restaurace, kde si hosté mohou vychutnat kvalitní jídlo a nápoje.


Konferenční prostory Grandium Hotel Prague jsou skvělou volbou pro pořádání jakéhokoli druhu akce. Náš profesionální personál se postará o vaši spokojenost a úspěch vaší akce.


Pro rezervaci a více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci!

Fotogalerie

KONFERENCE Grand Majestic Hotel Prague

Hledáte moderní konferenční prostory v obchodním a historickém centru Prahy? Grand Majestic Hotel Prague je ideálním řešením. 

Naše prostory jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny Vaše požadavky. Nacházíme se v blízkosti hlavních dopravních uzlů a turistických atrakcí, což zajišťuje snadnou dostupnost pro všechny Vaše hosty.


MODERNÍ KONFERENČNÍ PROSTORY

Největší jednací sál má kapacitu až 180 účastníků a disponuje denním světlem. Pomocí flexibilní odhlučněné stěny jej lze rozdělit na dva menší sály. Vybavení sálů zahrnuje moderní audiovizuální technologie, klimatizaci a Wi-Fi připojení. Pro menší počet účastníků nabízíme jednací sály s rozlohou 25–50 m2.


Neváhejte a zarezervujte si konferenční prostory Grand Majestic Hotel Prague pro Vaši příští akci. Náš profesionální tým je připraven Vám se vším pomoci a zajistit, aby vaše akce byla úspěšná a nezapomenutelná.


Pro rezervaci a více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci!

Fotogalerie

KONFERENCE HOTEL MAJESTIC PLAZA PRAGUE

Majestic Plaza Hotel Prague nabízí moderní a prostorné konferenční prostory, které poskytují maximální komfort pro vaše hosty. 

Hotel se nachází v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí a v blízkosti mnoha turistických atrakcí.

Moderní a prostorné konferenční prostory

Celkem 5 konferenčních sálů je vybavenou moderní audiovizuální technikou, Wi-Fi připojením a projekčními plátny, dva ze sálů disponují denním světlem. Celková kapacita sálů je až 300 účastníků, největší z nich má kapacitu 140 účastníků v divadelním uspořádání.


Profesionální tým kuchařů pro vás rád připraví catering na míru. 


Pro rezervaci a více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci!


PŮDORYSY A KAPACITY


ADRESA A KONTAKT

Štěpánská 33, 110 00 Praha 1

Email: micesales@le-hotels.cz

Tel: +420 211 159 888

Fotogalerie